نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

مراحل انجام کار:

1

ثبت سفارش مشتری و تماس همکاران جهت هماهنگی اولیه

2

تماس تعمیرکاران فنی برای هماهنگی بیشتر ، بازدید رایگان و قیمت دهی

3

اطلاع دادن به مشتری جهت تایید نهایی انجام خدمات

4

انجام خدمات شامل تامین قطعات مورد نیاز، تعمیرات، تمیزکاری و...

معرفی شرکت کونیکا مینولتا


کونیکا (Konica Minolta) نام یک شرک ژاپنی است که دفتر مرکزی آن در شهر توکیو قرار دارد. کونیکا از ادغام دو شرکت کونیکا و مینولتا تاسیس شده است. این شرکت بزرگ در بیش از 48 کشور جهان شعبه و نمایندگی دارد. هر دوی این شرکت ها در زمینه تولید دستگاه های کپی، پرینتر، دورنگار و... فعالیت می کردند. شرکت نیپتون لایف با 2.25% و جی پی مورگان چپس با 2.25% از سهام کونیکا، بزرگترین سهام داران آن محسوب می شوند. از جمله عوامل موفقیت شرکت کونیکا مینولتا در زمینه دستگاه کپی، خدمات پس از فروش مناسب بوده است، بطوری که نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا در هر کشوری، عملکرد مناسبی جهت خدمت رسانی به مشتریان خود داشته و به منظور تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا به کارشناسان آموزش می دهند.

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا


معمولا کارهایی که خود کاربر می تواند بر روی دستگاه کپی کونیکا مینولتا انجام دهد گردگیری و تعویض قطعات مصرفی است زیرا تعمیرات کپی کونیکا مینولتا بسیار حساس می باشد و در صورتی که عیوب را درست تشخیص ندهید ممکن است خسارات زیادی را به دستگاه وارد کنید. مهم ترین مرحله در تعمیرات هر دستگاهی عیب یابی آن است پس تا وقتی که اطمینان حاصل نکرده اید به دستگاه دست نزنید تا از هزینه های اضافی که ممکن است به وجود آید جلوگیری کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل به راحتی می توانید تنها از طریق تماس با نمایندگی کونیکا مینولتا عیب دستگاه خود را بیابید و نسبت به رفع آن اقدام کنید. مرکزامداد با بیش از 15 سال سابقه در زمینه ی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا دارای متخصصین مجربی در این زمینه می باشد لذا آماده ی خدمت رسانی به کاربران دستگاه کپی کونیکا مینولتا می باشد.

چرا مشتریان تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا خود را به ما واگذار می کنند


انجام سریع و ارزان خدمات

نمایندگی کونیکا مینولتا سعی دارد خدمات خود را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان به انجام برساند


تضمین خدمات

قطعات تعویض شده و همچنین تعمیرات انجام شده تا 3 ماه یا 20هزار کپی بطور کامل ضمانت می شوند.


دسترسی سریع و آسان

متخصصین نمایندگی دستگاه فتوکپی زیراکس در سریع ترین زمان ممکن آماده خدمات رسانی مشوند.


متخصصین کارآزموده

متخصصین و تعمیرکاران ما مهارت لازم در تعمیر دستگاه کپی ریکو را طی دوره های بین المللی کسب نموده اند

 

  فرم سفارش سریع

  به جهت تماس کافی است فرم زیر را ارسال نمایید، کارشناسان ما در زمانی کوتاه با شما تماس خواهند گرفت

  نام و نام خانوادگی:*

  شماره تماس:*

  نمایندگی کونیکا مینولتا در زمینه ی تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا، طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا به‌ خوبی به این نتیجه رسیده است که تمامی لوازم اداری که سازمان ها و ادارات با آنها به صورت روزمره سروکار دارند، نقشی بسیار حیاتی در کارکرد درست آن سازمان ها دارند و در صورتی که یک روز یکی از این دستگاه ها خراب شود، قسمتی از کار آن سازمان مختل خواهد شد. بنابراین نگهداری درست دستگاه ها و یا تعمیر سریع آنها از اهمیت خاصی برخوردار است. دستگاه فتوکپی و پرینتر کونیکا مینولتا یکی از دستگاه های پرکاربرد در ادارات می باشد که بیشتر کارکنان شرکت به نحوی با آن درگیر هستند و خرابی دستگاه مشکلات زیادی برای آن اداره ایجاد خواهد کرد. لذا کاربران دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا می توانند از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا به راحتی مشکل خود را در زمینه های مختلف حل نمایند. نگهداری و استفاده صحیح از دستگاه کپی کونیکا مینولتا و همچنین انجام سرویس های دوره ای آن توسط نمایندگی Konica Minolta ، احتمال خراب شدن دستگاه را کاهش می دهد. با این وجود، باز ممکن است به دلایلی دستگاه کپی کونیکا مینولتا خراب و نیاز به تعمیر داشته باشد که در این صورت تعمیر سریع آن در اولویت ما خواهد بود.

  فتوکپی های کونیکا مینولتا جز پیشرفته ترین مارک های فناوری در جهان هستند که در اختیار مصرف کنندگان و کاربران تجاری قرار گرفته اند. این کمپانی از دستگاه های چاپ لیزری و دیجیتالی به  صورت چاپ رنگی و یا سیاه و سفید گرفته تا چاپخانه های تولید رنگ دیجیتال را در اندازه ی تجاری ارائه می دهند. آن ها همچنین در بخش های نرم افزاری و فناوری برای عموم و همچنین در بخش های تجاری و شرکتی فعالیت می کنند.

  کونیکا مینولتا، حداکثر امنیت داده ها را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهد و از نظر زیست محیطی در خدمت طبیعت است. خدمات چاپ بهینه شده یکی از اهداف اصلی این کمپانی است. چاپگرهای کونیکا مینولتا برای بهینه سازی بهره وری، کاهش هزینه ها و کاهش تأثیر بر محیط زیست طراحی شده اند. آن ها به دلیل سرعت و خدمات خود مشهور هستند.